Sia Braakman
  • Home
  • Mijn kunst
    • Schilderijen en tekeningen
    • Sculpturen
    • Keramische objecten
    • Porselein
  • Galerie / Atelier
    • Kunst kopen
    • Recensies
  • Exposities
  • Over Sia Braakman
    • Mijn inspiratiebronnen
    • Waarom blauwe kunst?
    • Mijn werkwijzen en technieken
    • Sia’s kunstnieuws
    • In de media
  • Verhaal achter …
    • VoorBijGangers
    • Waterspiegeling
    • WaterBloemen
    • Sealand
    • LotusBloem
    • Avondwandeling
  • Contact
nlen
A A A

Home • Sia's kunstnieuws • Workshop was een groot succes!

12 februari 2020 by Marscha de Booij

Workshop was een groot succes!

Afgelopen vrijdag heb ik de workshop ‘Leef je uit op de draaischijf’ verzorgd bij Toonbeeld in Terneuzen. Wat was het een succes! Er was plek voor acht deelnemers, en alle acht de plekken waren bezet met enthousiaste en leergierige personen.

Het niveau van de deelnemers varieerde enorm. Van beginners, tot gevorderden en daartussenin… Een mooi gemêleerd gezelschap, waarbij de sfeer heel gezellig en ongedwongen was. Doordat de workshop een hele dag duurde, hadden de deelnemers de tijd om rustig bezig te zijn en om dingen uit te proberen.


Pottenbakken, het is toch een vak!

Het draaien van werkstukken op de draaischijf is bij veel mensen wel bekend. Het is een fascinerende techniek in de keramiek met veel mogelijkheden. De beginners zijn tijdens de workshop begonnen met de basis: het maken van een beker. De gevorderden zijn aan de slag gegaan met hun probleempunten en met de vormen die ze zelf graag wilden leren. De reacties van de deelnemers hierop waren leuk om te horen en varieerden van: ‘Een geweldige dag, ik ben weer een ervaring rijker!’ tot ‘Pottenbakken, het is toch een vak…’. Bij deze reacties sluit ik me volledig aan. Ik vond het een heel geslaagde dag en zeker voor herhaling vatbaar!


Posted in Sia's kunstnieuws. RSS 2.0 feed.
« Workshop: Leef je uit op de draaischijf
Maak kennis met keramiek en werken met klei! »
Terug naar boven
Sia Braakman schildert in haar atelier in Philippine

Aan het werk in mijn atelier

Sia’s kunstnieuws

Lees hier over mijn laatste nieuwtjes

Trevisan International Art

Mijn werken zijn nu ook toegevoegd op de onlinegallery van Trevisan International Art. Trots!

Atelier Sia BraakmanGalerie/atelier Sia Braakman - Waterpoortstraat 2A - NL-4553 BG Philippine - T: +31 (0) 625 336 529 - E-mail Sia Braakman - Privacyverklaring

Cookies

Deze website gebruikt cookies: Lees meer